ÓVODAI BÚCSÚZÓ ÜNNEPSÉG

ÓVODAI BÚCSÚZÓ ÜNNEPSÉG

Az idei nevelési évben 44 kis gyermek búcsúzott el a Kompanik Zsófia Óvodától. Intézményünkben nagy izgalommal készültünk a búcsúzásra, hiszen sok – sok kis gyermek mutathatta meg szüleinek, rokonaiknak az év során tanultakat. Két nap tartottuk az ünnepséget, amikor óvodánk tornatermében gyönyörűen feldíszített díszlet előtt mutattuk be műsorainkat. Ünnepségünket sok-sok vendég megtisztelte jelenlétével: városunk polgármestere Végh László, az intézmények képviselői, valamint a leendő elsős tanító nénik is. Az óvoda minden csoportjából búcsúzott el kis gyermek: szerdán – június 8-án a Cirmi, Csiga és a Hétszínvirág csoport mutatkozott be, csütörtökön – június 9-én a Süni, Maci és a Napocska csoport szerepelt. Minden csoport nagyon színvonalas műsort adott, vidám dalokkal, mondókákkal, körjátékokkal és tánccal búcsúztak az óvodától, társaiktól, a dadus néniktől és tőlünk óvó néniktől. Bízunk benne, hogy a gyermekek sikerrel veszik az első akadályokat, és boldog, sikeres felnőttek lesznek belőlük.

Sümeg, 2022. június 10.

Bécsiné Ruzsa Krisztina
óvodapedagógus